RINGER realizacje

Obecnie na skraju jeziora Wolfgangsee powstaje 6-kondygnacyjny kompleks mieszkaniowy.

Zamek Schlaining został poddany gruntownej renowacji w ramach jubileuszowej wystawy państwowej, która odbędzie się wiosną 2021 roku.

Nowe, stylowe mieszkania własnościowe powstaną w Mödling od wiosny 2019 do początku 2021 roku.

Efektywne prace konstrukcyjne dzięki rusztowaniu z podwójną poręczą RINGER.

Budowa 275 mieszkań, 86 domów bliźniaczych i kamienic z pomocą szalunków Master w wersji stalowej.

Starzejący się budynek Izby Pracy w Ried jest obecnie odbudowywany w tym samym miejscu.

Restauracja i hotel Hoagascht, powiększają swoje miejsca parkingowe.

W ciągu 2 lat powstaną wymarzone mieszkania z centralnym położeniem w Simmeringer Grätzl.

Do pierwszego kwartału 2021 powstaną w Salzburgu nowe mieszkania na wynajem.

Zgromadzenie Nowoapostolskie w Steyr wybudowało nowoczesny budynek kościelny. Przy wznoszeniu ścian w konstrukcji żelbetowej firma budowlana Mayr-Bau ze Steyr postawiła na asortyment produktów RINGER.

Gmina Vöcklabruck zleciła budowę nowego kampusu szkolnego. W ciągu 2 lat budowy, w Vöcklabruck powstaną nowe pomieszczenia dla klas szkolnych. RINGER wspiera ten projekt budowlany, optymalnymi rozwiązaniami w zakresie rusztowań i szalunków.

Regensburg jako historyczne miasto przyciąga wielu turystów i jest jednym z najlepszych miejsc w Bawarii. Wciąż jednak brakowało innowacyjnego projektu mieszkalnego. Marina Apartament Regensburg łączy w sobie przytulność własnego mieszkania z komfortem hotelu.

Kompleks mieszkalny „Kirchenwirt” w Muenster w okresie od lutego 2019 do sierpnia 2020 został całkowicie przebudowany na kompleks mieszkalny. Szalunki ścienne i akcesoria dostarcza firma RINGER.

Świadomość ekologiczna zmienia społeczeństwo. Duże natężenie ruchu i transportu prowadzi do większego zanieczyszczenia wód powierzchniowych, które muszą być oczyszczane w zbiornikach wodnych.

Szpital Zakonu Braci Miłosierdzia w Graz ma w najbliższych latach stać się ośrodkiem o profilu chirurgicznym, z dużym oddziałem chorób wewnętrznych. Z tego powodu do 2025 r. należy przeprowadzić rozbudowę strukturalną, remonty i modernizacje.

Względy ekologiczne odgrywają coraz większą rolę i skłaniają społeczeństwo do zmiany świadomości. W centrum uwagi znajdują się odnawialne źródła energii, które torują drogę do zdrowej przyszłości.

Idealne łuki dla zbiorników na gnojowicę, z wykorzystaniem blach łukowych RINGER. W rolnictwie, gnojowica, dzięki wysokiej zawartości azotu, fosforu i potasu, stosowana jest jako ważny nawóz.

Rusztowanie z podwójną barierką Ringer zostało wykorzystane podczas prac renowacyjnych na zamku Hohenwerfen. Bezpieczna praca na wysokości przy zapierającej dech w piersiach panoramie gór.

Turystyka zimowa przeżywa rozkwit i w ostatnich latach ponownie, znacznie się nasiliła. Hotel Katschberg, sprostał rosnącemu zapotrzebowaniu, poprzez rozbudowę kompleksu.

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników grillowania. W Seiersberg-Pirka powstaje nowy sklep Weber Original z Akademią Grillowania i restauracją.