RINGER realizacje

Niezbywalnym atutem nowo powstającej miejskiej przestrzeni jest jej naturalna granica oparta na rzece i otwarcie osiedla na wiekową zieleń.

Do deskowania stropowego wielopiętrowej siedziby firmy zastosowano najnowszy system deskowania stropowego firmy RINGER.

Podczas wznoszenia stropów sześciopiętrowego nowego budynku, istotną rolę odegrał nowy stolik szalunkowy DEKplus.

W Steiermark przestarzały rynek konsumencki zostaje zastąpiony nowoczesnym budynkiem.

Obecnie na skraju jeziora Wolfgangsee powstaje 6-kondygnacyjny kompleks mieszkaniowy.

Zamek Schlaining został poddany gruntownej renowacji w ramach jubileuszowej wystawy państwowej, która odbędzie się wiosną 2021 roku.

Nowe, stylowe mieszkania własnościowe powstaną w Mödling od wiosny 2019 do początku 2021 roku.

Efektywne prace konstrukcyjne dzięki rusztowaniu z podwójną poręczą RINGER.

Budowa 275 mieszkań, 86 domów bliźniaczych i kamienic z pomocą szalunków Master w wersji stalowej.

Starzejący się budynek Izby Pracy w Ried jest obecnie odbudowywany w tym samym miejscu.

Restauracja i hotel Hoagascht, powiększają swoje miejsca parkingowe.

W ciągu 2 lat powstaną wymarzone mieszkania z centralnym położeniem w Simmeringer Grätzl.

Do pierwszego kwartału 2021 powstaną w Salzburgu nowe mieszkania na wynajem.

Zgromadzenie Nowoapostolskie w Steyr wybudowało nowoczesny budynek kościelny. Przy wznoszeniu ścian w konstrukcji żelbetowej firma budowlana Mayr-Bau ze Steyr postawiła na asortyment produktów RINGER.

Gmina Vöcklabruck zleciła budowę nowego kampusu szkolnego. W ciągu 2 lat budowy, w Vöcklabruck powstaną nowe pomieszczenia dla klas szkolnych. RINGER wspiera ten projekt budowlany, optymalnymi rozwiązaniami w zakresie rusztowań i szalunków.

Regensburg jako historyczne miasto przyciąga wielu turystów i jest jednym z najlepszych miejsc w Bawarii. Wciąż jednak brakowało innowacyjnego projektu mieszkalnego. Marina Apartament Regensburg łączy w sobie przytulność własnego mieszkania z komfortem hotelu.

Kompleks mieszkalny „Kirchenwirt” w Muenster w okresie od lutego 2019 do sierpnia 2020 został całkowicie przebudowany na kompleks mieszkalny. Szalunki ścienne i akcesoria dostarcza firma RINGER.

Świadomość ekologiczna zmienia społeczeństwo. Duże natężenie ruchu i transportu prowadzi do większego zanieczyszczenia wód powierzchniowych, które muszą być oczyszczane w zbiornikach wodnych.

Szpital Zakonu Braci Miłosierdzia w Graz ma w najbliższych latach stać się ośrodkiem o profilu chirurgicznym, z dużym oddziałem chorób wewnętrznych. Z tego powodu do 2025 r. należy przeprowadzić rozbudowę strukturalną, remonty i modernizacje.

Względy ekologiczne odgrywają coraz większą rolę i skłaniają społeczeństwo do zmiany świadomości. W centrum uwagi znajdują się odnawialne źródła energii, które torują drogę do zdrowej przyszłości.

Idealne łuki dla zbiorników na gnojowicę, z wykorzystaniem blach łukowych RINGER. W rolnictwie, gnojowica, dzięki wysokiej zawartości azotu, fosforu i potasu, stosowana jest jako ważny nawóz.

Rusztowanie z podwójną barierką Ringer zostało wykorzystane podczas prac renowacyjnych na zamku Hohenwerfen. Bezpieczna praca na wysokości przy zapierającej dech w piersiach panoramie gór.

Turystyka zimowa przeżywa rozkwit i w ostatnich latach ponownie, znacznie się nasiliła. Hotel Katschberg, sprostał rosnącemu zapotrzebowaniu, poprzez rozbudowę kompleksu.

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników grillowania. W Seiersberg-Pirka powstaje nowy sklep Weber Original z Akademią Grillowania i restauracją.