Kolejny rok produkty Ringer dostępne z dotacją ZUS

kontakt:

Informujemy, że od 26 lutego do 27 marca 2024  trwa nabór wniosków o dofinansowanie na zakup sprzętu, m.in. rusztowań przejezdnych, systemów zabezpieczeń oraz podestów 3S firmy Ringer, celem poprawy bezpieczeństwa pracy.

Maksymalna kwota dofinansowania wniosku ZUS wynosi 80%, ale nie więcej niż 299.000 zł.

 • Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego produktu z naszego asortymentu.
 • Oferujemy pomoc w  przygotowaniu i złożeniu wniosku, zwiększając Państwa szansę na uzyskanie dofinansowania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu  +48 63 245 00 63 lub biuro@ringer.pl

Więcej informacji o konkursie ZUS 2024.01 znajduje się pod linkiem: 

https://bip.zus.pl/konkurs-dofinansowanie-dzialan-platnika-skladek-na-poprawe-bezpieczenstwa-i-higieny-pracy/konkurs-202401

Produkty RINGER objęte programem:

 • RUSZTOWANIA PRZEJEZDNE RINGER – maksymalne dofinansowanie do 40.000 zł
  Dzięki zastosowaniu podstawy jezdnej lub UNI podstawy jezdnej, rusztowanie stalowe Ringer można łatwo przekształcić w mobilne rusztowanie przejezdne.
 • WIEŻE JEZDNE TOP SYSTEM – maksymalne dofinansowanie do 40.000 zł
  Możliwe wymiary podstawy:
  75×180; 75×245; 135×180; 135×245
  Dostępne wysokości robocze:
  3,4 m; 4,4 m; 5,4 m; 6,4 m; 7,4 m; 8,4 m; 9,4 m; 10,4 m; 11,4 m; 12,4 m; 13,4 m;
 • PODESTY 3S – maksymalne dofinansowanie do 50.000 zł
  Podest Ringer 3S to rusztowanie wspornikowe, które może być przemieszczane za pomocą dźwigu. Składa się z wstępnie zamontowanych podestów i wsporników do zawieszania. Mogą być stosowane jako rusztowania ochronne i robocze.
 • ZABEZPIECZENIA – maksymalne dofinansowanie do 40.000 zł

SIATKA STALOWA OCHRONNA
Uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich zadań związanych z ochroną boczną. Siatka ochronna stalowa RINGER sprawdza się idealnie do zastosowania na szalunkach stropowych, ściennych, jako zabezpieczenie krawędzi lub jako zabezpieczenie przed upadkiem w trakcie budowy.

PORĘCZ ŚCISKOWA
Poręcz ściskowa RINGER to wszechstronny produkt do montażu na szalunku, na krawędzi stropu lub jako poręcz schodowa. Gwarantuje dużą oszczędność czasu dzięki prostemu montażowi. Jest to uniwersalny element zapewniający bezpieczeństwo na budowie.

SŁUPEK PORĘCZY Z UNI- ZACISKIEM
Element, który łączy w sobie wszystkie systemy zabezpieczające przed upadkiem z wysokości. Dzięki możliwości poziomego i pionowego montażu, Uni- zacisk jest uniwersalny. Montaż możliwy na stropie, attyce, ścianie prefabrykowanej, szalunku.

KONSOLA BEZPIECZEŃSTWA NA DACHU I SIATKA OCHRONNA

Zabezpieczenie na całej powierzchni dachu z konsolami oraz odporną na rozdarcie i warunki atmosferyczne siatką ochronną firmy RINGER.

rusztowania z dotacją

Rusztowanie przejezdne RINGER jest bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Twoje rusztowanie można szybko i łatwo zmobilizować. Idealne do elastycznego zastosowania na placu budowy. Nasze rusztowania przejezdne są dostępne w wersji aluminiowej i stalowej.

rusztowania z dotacją

Uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich zadań związanych z ochroną boczną. Mnogość możliwych kombinacji, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

rusztowania z dotacją

Podesty i konsole RINGER gwarantują elastyczne i bezpieczne użytkowanie. Możesz liczyć na niezawodną jakość RINGER przy wyborze i montażu. Mamy odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb.

udostępnij: