Silni partnerzy, wspólne cele! 20-lecie Ringer Polska i 80-lecie Ringer Austria.

Dwie dekady temu Ringer Polska otwierała swoje podwoje, stając się częścią bogatej historii marki Ringer, która w tym roku odchodzi imponujące 80-lecie istnienia. Na przestrzeni lat wspólnie zbudowaliśmy silną pozycję lidera na rynku rusztowań i szalunków, zdobywając zaufanie tysięcy klientów w Polsce i Europie.

Historia Ringer Polska rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to firma została założona przez doświadczonych fachowców z branży budowlanej. Od samego początku kierowaliśmy się pasją i zaangażowaniem, oferując naszym klientom najwyższej jakości produkty i usługi. Z czasem rozszerzyliśmy dotychczasową ofertę rusztowań o szalunki, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań.

Obchodząc 20-lecie Ringer Polska i 80-lecie Ringer Austria, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i pasja pozwolą nam na dalszy rozwój i osiąganie sukcesów. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i wieloletnią współpracę. Mamy nadzieję, że będziecie z nami nadal kroczyć drogą sukcesu!

udostępnij: