Wysoka jakość

RINGER, Państwa kompetentny partner w budowie

Jakość-Niezawodność-Elastyczność

Firma Ringer wprawdzie nie należy do największych na rynku, ale stara się być najlepsza aby dalej się rozwijać i sprostać wszelkim potrzebom klientów.

Od 1996 firma Ringer posiada certyfikat ISO 9001 - 2008. Widzimy to jako zobowiązanie, by w działaniach handlowych mieć na uwadze jakość. Produkty Ringer (rusztowania,szalunki, itd.) są starannie wytwarzane z najwyższej jakości materiałów, sprawdzonych surowców przez dobrze wyszkolonych i zmotywowanych pracowników.Celem jest dostarczenie klientom Ringer najlepszych możliwych narzędzi do pracy.

Aby to zagwarantować niezbędna jest ciągła kontrola produktu. Ta zaczyna się w firmie RINGER przez starane sprawdzenie wszystkich towarów. Każdy etap pracy jest ściśle nadzorowany przez nasz dział zarządzania jakością.

Wszyscy pracownicy są regularnie szkoleni a prace spawalnicze są nadzorowane poprzez zagraniczne SLV w Monachium. Nowe produkty są kontrolowane przez instytuty metalurgiczne i statystyczne, zanim przejdą testy wdrożeniowe na budowanie i zostaną dopuszczone do sprzedaży.

Potwierdzenie producenta do prac ciężkich i konstrukcji ze stali
application/pdf Międzynarodowe Towarzystwo Technologi (60.5 kB)