Nowe mieszkania

Mödling, Austria

Szczegóły projektu:

Rok zakończenia: 2021
Kraj: Austria
Funkcja: Budownictwo mieszkaniowe
Obszary zastosowania: ś
ciany, stropy, elewacja

Zastosowane produkty:

Od wiosny 2019 do końca 2020 roku na posesji, na której kiedyś stała gospoda „Zum guten Tropfen”, powstały stylowe apartamenty.

Firma TOP Consulting GmbH zaangażowała się w ten projekt jako inwestor i w ten sposób w dobrej lokalizacji powstało łącznie 37 nowych mieszkań w centrum Mödling.

Firmie Ing. Schneeberger Bauges. mbH & Co KG zlecono realizację projektu mieszkaniowego o wartości 5 mln euro. Firma RINGER dostarczyła odpowiednie rozwiązania szalunków ściennych i stropowych dla tego projektu budowlanego. Kierownik budowy DI (FH) Stefan Seiser jest bardzo zadowolony z planowania materiałów i cykli dostaw, jak również z nadzoru budowlanego i rozwiązań technicznych dostarczonych przez firmę RINGER.

Zastosowano sprawdzony system szalunkowy Master z aluminium i stali, pomosty do betonowania oraz blachę łukową RINGER do wykonania wymagających eliptycznych łuków na dziedzińcu wewnętrznym. Płyta została uformowana przy użyciu szalunków Flex i szalunku stropowego RINGER DEK30. Dodatkowo do podparcia fasady zastosowano rusztowanie z podwójną barierką.

Brygadzista Gerald Posch jeszcze raz dziękuje za kompetentne i niezawodne wsparcie na placu budowy.