ranking rusztowań 2023

Nagroda za szalunki w Austrii

Najlepszy dostawca szalunków 2023

RINGER po raz ósmy z rzędu świętuje tytuł „Najlepszego dostawcy szalunków w Austrii”!

Jesteśmy dumni, że po raz ósmy z rzędu zajęliśmy upragnione pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy dostawca szalunków w Austrii” renomowanego magazynu branżowego SOLID. Ten ponowny sukces podkreśla ciągłą wydajność i bliski kontakt naszej firmy z klientem.

Warto zauważyć, że firmie RINGER udało się osiągnąć ponowny wzrost, w porównaniu z rokiem poprzednim, w kategoriach „Cena/Wydajność”, „Obsługa/terminowość dostawy” i „Jakość produktu”. Odzwierciedla to ciągły wysiłek i zaangażowanie naszych zespołów, które nieustannie dążą do spełniania oczekiwań klientów, aby stale utwierdzać się w pozycji niezawodnego partnera w dziedzinie rusztowań i szalunków.

Właściciel Markus Ringer jest zachwycony: „Otrzymanie wielokrotnej nagrody w najwyższej klasy rankingu, po raz ósmy z rzędu jest imponującym uznaniem dla naszej pracy. To dla nas sygnał, że zdecydowanie jesteśmy na dobrej drodze z naszymi nowatorskimi, innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami. Jestem pod szczególnym wrażeniem faktu, że po raz kolejny udało nam się poprawić nasze wyniki we wszystkich trzech kategoriach, w porównaniu z rokiem poprzednim.

Ogromne podziękowania należą się zarówno naszym lojalnym klientom, jak i naszym wybitnym pracownikom.”

udostępnij: