DEKplus

Stolik szalunkowy bez kompromisów.
Szybkie szalowanie w najlepszej formie!

Rozwiązanie dla wielkopowierzchniowego formowania stropów od firmy RINGER: DEKplus – szybkie szalowanie w najlepszym wydaniu!

Po udanej światowej premierze na targach Bauma w Monachium wreszcie na rynku: nowy stolik szalunkowy DEKplus firmy RINGER – innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie do formowania dużych powierzchni stropów za pomocą dźwigu. Jako jeden z wiodących producentów rusztowań i systemów szalunkowych w Austrii, RINGER wyznacza nowe standardy w branży szalunków.

Maksymalna produktywność

DEKplus umożliwia szybkie, efektywne i ekonomiczne formowanie dużych powierzchni płyt na dowolnym planie piętra: ponad 25 % szybciej niż w przypadku standardowego stolika szalunkowego. DEKplus jest w pełni kompatybilny z łatwym w obsłudze szalunkiem stropowym AluDEK i lekkim szalunkiem ściennym AL2000. RINGER oferuje swoim klientom wydajną kombinację szalunków, która spełnia najwyższe wymagania praktyczne.

Redukcja kosztów

Wszystkie rozwiązania w firmie RINGER zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności i bezpieczeństwie. Zapewnia to DEKplus przy dwóch rozmiarach stołów 5,40 x 2,25 m (12,15 m²) i 5,40 x 1,80 m (9,72 m²) szybkie i bezpieczne formowanie w rekordowym czasie – do grubości płyty 70 cm. Dołączone zawiesie transportowe może podnieść jednocześnie pięć stołów. Dzięki wyjątkowo wąskiej konstrukcji haka, stoły mogą być ustawione blisko ściany za pomocą dźwigu, co jeszcze bardziej przyspiesza montaż.

Stoły mają w pełni ocynkowaną ramę z zabezpieczeniem krawędzi na całym obwodzie. Zintegrowane podkładki ochronne z tworzywa sztucznego chronią znajdującą się pod spodem płytę szalunkową podczas układania w stosy. Osprzęt i akcesoria, w tym elementy bezpieczeństwa, można montować i demontować w dużej mierze bez użycia narzędzi od góry lub z boku. Dostęp do spodu stołu nie jest konieczny. Chroni to materiał i oszczędza czas, koszty i nerwy.

Transport oszczędzający miejsce

System DEKplus szybko się zwraca, również pod względem kosztów transportu i magazynowania: dzięki niewielkiej wysokości całkowitej stołu wynoszącej zaledwie 12 cm, na samochodzie ciężarowym zmieści się do 480 m² powierzchni szalunkowej wraz z akcesoriami. Zmniejsza to koszty transportu o ponad 60 % w porównaniu do standardowych stolików szalunkowych.

Maksymalna elastyczność

Wysokość całkowita i wymiary konstrukcyjne stołu betoniarskiego DEKplus są dopasowane do szalunków stropowych AluDEK i szalunków ściennych AL2000. Oznacza to, że DEKplus można rozszerzyć w obszarach krawędziowych za pomocą adapterów, aby zapewnić idealne dopasowanie i elastycznie montować do każdego planu piętra, bez konieczności stosowania dodatkowych podpór. Pozostałe powierzchnie można łatwo i szybko wyrównać za pomocą pasujących szyn nośnych i płyt szalunkowych AluDEK.

Zintegrowana koncepcja bezpieczeństwa

Doskonale dobrane akcesoria i przemyślane rozwiązania bezpieczeństwa gwarantują szybki postęp budowy. DEKplus posiada stoliki i platformy narożne ze zintegrowanymi już zabezpieczeniami bocznymi, które można montować również po obwodzie lub w narożnikach. Platformy zaczepia się za pomocą dźwigu bez użycia narzędzi i blokuje się automatycznie. Maksymalne bezpieczeństwo w połączeniu z maksymalną wydajnością.

System przemyślany w każdym szczególe

Firma RINGER opracowała system szalunków DEKplus, który oferuje prawdziwą przewagę konkurencyjną: jest łatwy w obsłudze i szybki w montażu. Elastyczny w użyciu i można go rozszerzać w razie potrzeby. Niskie koszty transportu i magazynowania. Wydajny i ekonomiczny. Solidny, trwały i łatwy do czyszczenia. Wyprodukowany w Austrii. Kamień milowy w dziedzinie rozwiązań szalunkowych – wielkopowierzchniowe deskowanie stropowe bez kompromisów.

udostępnij: