Bauma wraca!

26-30 październik 2022 / hala B3/ stoisko 339

W dniach 26-30 października 2022 r. w Monachium odbędą się wiodące na świecie targi maszyn budowlanych, maszyn do materiałów budowlanych, maszyn górniczych, pojazdów budowlanych i sprzętu budowlanego. Znajdziecie Nas w hali B3, stoisko 339 z zupełnie nową koncepcją targową.

Podczas targów Bauma 2022, firma RINGER koncentruje się na szybkich rozwiązaniach szalunkowych do ścian i stropów. W obszarze szalunków ściennych, pojawią się sprawdzone systemy Alu Master i Stal Master. Ponadto, na naszym stoisku będzie można zobaczyć ręczne systemy szalunkowe AL2000 (wykonane z aluminium) i ST2000 (wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo), o wymiarach paneli do 300cm.
Głównym celem będą jednak nasze szybkie rozwiązania szalunkowe do ścian i stropów. W przypadku szalunków ściennych, główny nacisk kładziony jest na system Master PRO, który można obsługiwać z jednej strony. Szybkość systemu zaprojektowanego dla 80kN/m², została niedawno potwierdzona w niezależnym raporcie renomowanego Instytutu Zarządzania Czasem i Doradztwa Budowlanego, w Neu-Isenburg (Niemcy, www.betriebsberatung-bau.de). System działał tak samo szybko, jak porównywane systemy, natomiast w jednej z kategorii osiągał lepsze wyniki. Kolejnym celem jest szybki i lekki system szalunków stropowych AluDEK, który również został oceniony przez Instytut Zarządzania Czasem i Doradztwa Budowlanego. Poza jednym wariantem konstrukcyjnym, w którym RINGER AluDEK był tak samo szybki jak konkurencja, AluDEK ewidentnie okazał się najszybszym systemem we wszystkich kategoriach. Nawet w porównaniu do drugiego miejsca, AluDEK osiągnął średnią przewagę 10%.* AluDEK jest zatem wzorcem w dziedzinie szalunków stropowych, będzie dostępny do testów na żywo na targach Bauma. Absolutną atrakcją będzie jednak prezentacja naszego nowego rozwiązania do wielkopowierzchniowego formowania stropów. System został zaprojektowany z myślą o wysokim stopniu kompatybilności i wydajności i stanowi przełom w dziedzinie rozwiązań szalunkowych firmy RINGER. Czekamy na Państwa w dniach 26-30 października 2022 r. w Monachium w hali B3/stoisko 339.

LET´S BUILD

Przypis:

*Źródło: Arbeitszeit-Richtwerte im Hochbau (ARH), Handbuch Arbeitsorganisation Bau „Schalarbeiten/Systemschalung Decken 2022“, Zeittechnik-Verlag (https://ztv-shop.de)

udostępnij: